Новости Great Wall в Украине

«Укртранснафта» отримала 49 пікапів GreatWall Wingle 6 від «Богдан Індустрія» на більш ніж 35 мільйонів гривень в рамках тендеру.

ТОВ «Богдан Індустрія» достроково і в повному обсязі забезпечила виконання умов тендеру на поставку 49 «пікапів» для ПАТ «Укртранснафта» у вересні. За умовами контракту поставка мала відбутись не пізніше 5 жовтня, але фактично всі автомобілі були передані партнеру вже 23 вересня з  встановленим додатковим обладнанням повністю готові до важких буднів.

Всього за умовами контракту було поставлено 49 повнопривідних рамних позашляховиків GreatWall Wingle 6-го покоління з кузовом «пікап» Double Cab обладнані сучасними турбо-дизельними двигунами об’ємом 2,0 (GW4D20), потужністю 139 к.с. та крутним моментом 305 Нм, максимальне навантаження до 1000 кг. Крім цього, автомобілі оснащені усіма необхідними засобами безпеки (ABS, EBD, ESP з допомогою при старті вгору та при спуску, датчики контролю тиску в шинах, автоматичне вмикання повного приводу за необхідності, подушки безпеки та ін.) та комфорту (автоматичний клімат-контроль, датчики паркування, обігрів бокових дзеркал, підігрів передніх сидінь, шкіряний салон та багато іншого). А за вимогою партнера додатково було встановлено КУНГ, лебідку з електроприводом, охоронну систему, захист двигуна, килимки салону та проведено антикорозійну обробку кузова.

Загальна сума закупки склала 35 053 310 грн. При цьому, пропозиція ТОВ «Богдан Індустрія» була значно вигіднішою від пропозицій інших учасників, загальна економія від вибору позашляховиків GreatWall досягає 30%. Окрім доступної якості «Богдан Індустрія» пропонує 5-річну гарантію на автомобілі GreatWall Wingle 6 та доступне сервісне обслуговування по всій Україні.

«Автомобілі GreatWall Wingle 6 повністю відповідають нашим вимогам до прохідності, надійності та комфорту і мають чудові експлуатаційні показники: потужні й економічні двигуни, надійний повний привід та рамну конструкцію кузова. Наші співробітники вже оцінили комфортний салон та хороше оснащення автомобілів, а головне, що пропозиція надзвичайно вигідна і ми отримали 5-річну гарантію на всі автомобілі» - коментує Віталій Воронін, керівник управління автотранспортного забезпечення ПАТ «Укртранснафта».

ТОВ «Богдан-Індустрія» - офіційний імпортер і дистриб'ютор компанії GREAT WALL MOTORS, що націлений на завоювання провідних позицій на вітчизняному автомобільному ринку в категорії  якісних та доступних нових автомобілів сегменту SUV, пікапів і легкового сегменту.

Поделиться новостью в соц. сетях: