Новости Great Wall в Украине

GREAT WALL MOTORS уклала стратегічну угоду про співробітництво з Halla

Китайский автомобільний гігант Great Wall Motor Co. Limited підписав угоду про стратегічне співробітництво із провідним виробником автозапчастин Halla Group (структурним підрозділом Mando).

Great Wall, провідний виробник SUV та пікапів у КНР, невпинно слідує концепції безперервного вдосконалення продукції і завоювання міжнародних ринків. На чільному місці – питання якості та надійності, саме тому компанія обирає винятково перевірених партнерів із всесвітньо відомими іменами, залучаючи їх до співпраці.

Компанії вже мають успішний досвід спільної кооперації в розробці оптики, бортової електроніки, амортизаторів для таких бестселерів, як Great Wall M4 та Great Wall H6.

Відповідно до нової угоди з Halla Group, компанії домовились розширити сферу співробітництва на найсучасніші системи кермового управління, автопідвіски, гальмівні системи та механізми.

Варто також зазначити, що серед основних партнерів Great Wall є такі світові лідери у відповідних галузях, як: Webasto (Німеччина) – виробництво люків, панорамного даху, Punch Powertrain (Бельгія) – безступеневі варіатори CVT, Hyundai (Південна Корея) – автоматичні трансмісії, Dessault Systemes (Франція) – системи автоматизованого проектування, 3M (США) – елементи внутрішнього оздоблення та шумоізоляції, Bosch (Німеччина), Siemens (Німеччина), Autoliv (Швеція) – системи безпеки, Hitachi (Японія), Clarion (Японія) - мультимедійні системи та компоненти.

Нова виробнича стратегія Great Wall націлена на уніфікацію платформ з подальшим підвищенням якості автомобілів, що дозволить успішно конкурувати з провідними світовими виробниками на європейському та американському авторинках та здобути статус виробника SUV №1 у світі.

Довідкова інформація: Halla Group – відома південнокорейська корпорація, спеціалізується в галузях будівництва, виробництва автозапчастин та аксесуарів, логістики, освіти, спорту та ін. Її дочірнє підприємство Mando засноване в 1962 р. та є провідним виробником автозапчастин у Південній Кореї. У 2012 р. компанія увійшла до топ-50 в рейтингу найкращих світових виробників автозапчастин.

Поделиться новостью в соц. сетях: