Новости Great Wall в Украине

Great Wall увійшов до глобального рейтингу найдорожчих брендів

Провідне британське консалтингове агентство Brand Finance опублікувало щорічний рейтинг брендів. Great Wall піднявся на 7 щаблів та посів високе 33-є місце в топ-100 найцінніших автомобільних брендів світу.

Провідний незалежний виробник Азії в сегменті SUV та пікап Great Wall Motors демонструє галопуючі темпи зростання продажів та постійно вдосконалює виробничі процеси, існуючу модельну лінійку, розробляє сучасні двигуни та нові автомобілі. Взявши на озброєння глобальну стратегію спеціалізації в сегментах SUV та пікапів, що має на меті завоювання світового лідерства, виробник є постійним учасником міжнародних та національних рейтингів.

Зусилля Great Wall були високо оцінені в цьогорічному звіті відомої міжнародної агенції Brand Finance, де компанія посіла високе 33-е місце в рейтингу ТОП-100 найцінніших автобрендів. Great Wall вдалось покращити минулорічний результат на 7 позицій, випередивши багато відомих автовиробників Європи та Азії. Вартість бренду Great Wall була оцінена в $2 740 000 000, що на 15% більше за показник 2014 р.

Варто зазначити, що вартість бренду вираховується на основі чистої вартості очікуваних майбутніх грошових потоків, пов’язаних з кожним брендом. Аналізуються та відповідно оцінюються такі показники як індекс успішності бренду (Brand Strength Index), інвестиції в маркетинг, репутація, їхній вплив на бізнес-показники компанії, інтелектуальна власність, роялті, проводиться аудит торгової марки. 

Раніше в 2014 р. Great Wall було відзначено в таких рейтингах, як: «Топ-50 брендів Азії. Forbes», «Fortune 500 Китай», «Найцінніші бренди КНР», «500 найцінніших китайських брендів» World Brand Lab, «Forbes Global 2000» та ін.

Нагадаємо, в Україні офіційним дистриб’ютором автомобілів Great Wall з 2011 р. є компанія «Богдан-Індустрія». Дилерська мережа представлена в усіх регіонах країни та налічує 38 торгово-сервісних підприємств. За оцінкою ІАГ «Auto-Consulting», доля бренду на вітчизняному ринку склала 0,94% у січні 2015 р., а в лютому 2015 р. Great Wall увійшов до топ-2 в групі китайських автобрендів.

 

Довідково:

Brand Finance входить до п’яти найбільших міжнародних агенцій з оцінювання брендів разом з Interbrand, Future Brand, Young & Rubicam та World Brand Lab. Детальніше про результати дослідження Brand Finance за посиланням.


Поделиться новостью в соц. сетях: