Новости Great Wall в Украине

Купуй якісний автомобіль GREAT WALL та отримай до 500л пального!

Дистриб’ютор Great Wall в Україні ТОВ «Богдан-Індустрія» оголошує весняну акцію, згідно умов якої покупці нових авто марки Great Wall зможуть до 3-х місяців не платити за пальне.

Коли надворі гарна погода, а на душі весняний настрій, завжди хочеться поринути у вир нових відчуттів, дарувати радість рідним та близьким.

З нагоди всесвітнього дня весни, краси та жіночності, в дилерській мережі Great Wall стартувала всеукраїнська акція. За акційними умовами, кожний покупець одного з бестселерів бренду може отримати до 500 л пального, якого вистачить приблизно на 3 місяці або 5000 км пробігу.**

Зокрема, покупці яскравого кросовера Great Wall M4 отримують 300 л пального марки А-95, класичного сімейного седана Great Wall C30 – 200 л, а справжнього рамного позашляховика із повним приводом Great Wall H3 – 500 л пального.*

Враховуючи загальну ринкову нестабільність та постійні коливання цін на пальне, найоптимальнішим подарунком до свят та надійною інвестицією є автомобіль, що відповідає вимогам вибагливого автолюбителя. А можливість заощадити значні кошти на пальному є вагомим аргументом на користь якісних автомобілів Great Wall.

Автомобілісти надають перевагу саме автомобілям Great Wall, завдяки:

  • Високому рівню якості на рівні сучасних європейських та корейських авто.
  • Унікальним гарантійним умовам – 7 років гарантії або 100 000 км (5 років для Great Wall H3).
  • Чудовому оснащенню.
  • Високому рівню безпеки.
  • Гармонійному дизайну в дусі сучасних світових трендів.
  • Надійним двигунам з японськими технологіями, що відрізняються економічністю та невибагливістю в експлуатації. 

Great Wall M4 – непересічний міський SUV, що приваблює покупців неперевершеним дизайном, широким набором сучасного начиння, щедрою комплектацією та переконує ексклюзивними гарантійними умовами (7 років або 100 000 км пробігу). Компактні розміри М4, великий кліренс 185 мм покликані полегшити маневрування в мегаполісі, а також дозволять власнику без жодних труднощів дістатись улюбленого місця для пікніка.

Great Wall C30 – класичний седан найпопулярнішого «С»-класу, відмінник за результатами краш-тесту C-NCAP (максимальні 5 зірок). Ідеальний міський автомобіль для невеликої родини, яка високо оцінить високий рівень комфорту, рівну підлогу заднього ряду сидінь, надмісткий багажник об’ємом 510 л. На автомобіль поширюються найкращі гарантійні умови серед конкурентів – 7 років або 100 000 км пробігу.    

Обидві моделі - С30 та М4 комплектуються надійним 1,5 л двигуном з технологією VVT, що  споживає приблизно 7 л пального на 100 км шляху.

Great Wall H3 – міцний та витривалий позашляховик, однаково вправний на шосе та бездоріжжі. Автомобіль має солідний кліренс в 200 мм, повний привід, рамний кузов, комплектується фронтальними подушками безпеки, дисковими гальмами коліс, повним електропакетом, датчиками дощу, освітлення та клімат-контролем.    

Поспішайте порадувати себе та родину вигідною покупкою – новим автомобілем та отримайте бонусне пальне до 500 л до кінця березня!

Детальна інформація за тел. (044) 351-75-50 або у консультанта офіційного дилера Great Wall

 

 * Акція діє в період з 04.03.2015 р. до 31.03.2015 р. та поширюється на обмежену кількість автомобілів Great Wall C30 (комплектація "Comfort" 2014 р.в., Україна, синій та червоний кольори кузова), Great Wall H3 (2014 р.в., Україна, сірий колір кузова), Great Wall M4 (2014 р.в., Китай, синій та червоний кольори кузова). Акційна пропозиція включає в себе вартість автомобіля та святкового пакета (талонів, що дають право на отримання пального марки А-95: 200л для С30, 300л для М4 і 500л для Н3).

** Мається на увазі 500 л пального марки А-95, розрахованого на відстань 5000 км шляху при середньому споживанні пального 10л/100 км шляху автомобіля Great Wall H3, згідно даних виробника. 5000 км – це орієнтовний тримісячний пробіг, виходячи із стандарту щодо середнього щорічного пробігу 20 000 км.  Реальні цифри споживання пального можуть відрізнятись від вказаних залежно від стилю управління, технічного стану конкретного автомобіля, погодних та дорожніх умов, тиску в шинах, завантаження, а також ряду інших факторів.  

Поделиться новостью в соц. сетях: