Новости Great Wall в Украине

Новинки преміального суббренду автовиробника Great Wall були представлені в Шанхаї

На Шанхайському автомобільному салоні 2015, що проходить з 20 по 29 квітня, автомобільній спільноті було представлено широкий модельний ряд преміального суббренду Хейвел (Haval), що одразу привернув увагу провідних світових ЗМІ.

Виробник SUV та пікапів №1 в КНР, компанія Great Wall Motors в рамках глобальної стратегії Focus, Dedication, Specialization (ретельність, зосередженість, спеціалізація) невпинно вдосконалює свою продукцію із спеціалізацією в сегменті SUV і цьогоріч в рамках Шанхайського автосалону продемонструвала передові серійні розробки та перспективні концептуальні моделі.

Всього на сучасному стенді Хейвел в стилі hi-tech представлено 28 SUV (17 моделей) у всіх популярних класах, проте найбільше зацікавлення публіки викликали такі моделі як H6 coupe, H7, H8, а шоу-стоперами стали концептуальні прототипи Concept B та Concept R, які позначили перспективну візію виробника щодо подальшого розвитку бренду.     

Нова стратегія бренду націлена на світове лідерство в сегменті SUV і передбачає поділ всіх моделей Хейвел на 2 лінійки: blue (синя) та red (червона) з логотипами відповідного кольору.

Автомобілі Хейвел преміальної лінійки з червоними лого – розкішні, з сучасним дизайном та багатими комплектаціями спрямовані на людей сімейних, що цінують високий рівень комфорту та традиційні цінності.  Кросовери з синіми логотипами належать до спортивної лінійки, націлені на молоду, активну аудиторію віком до 35-ти років, тому отримають двигуни, пристосовані для динамічної їзди, а також відповідні налаштування трансмісій та шасі.

Всі автомобілі отримали новітні бензинові та дизельні двигуни, розроблені провідним науково-дослідним центром Great Wall. Виробником запропоновано як механічні, так і автоматичні трансмісії.

Детальна інформація про всі автоновинки Хейвел, представлені в Шанхаї, їхні характеристики, двигуни, внутрішню класифікацію моделей, плани щодо поставок на український ринок та орієнтовні ціни буде опублікована найближчим часом на офіційних сайтах Great Wall в Україні.

Слідкуйте за нашими новинами.            

Сторінка facebook

Сторінка vkontakte

Поделиться новостью в соц. сетях: