Новости Great Wall в Украине

Great Wall Motors на SIA’2012 презентував 8 сучасних моделей

Компанія Great Wall Motors та офіційний ексклюзивний дистриб’ютор автомобілів GREAT WALL в Україні ТОВ «Богдан-Індустрія» в рамках участі в Київському міжнародному автосалоні SIA’2012 презентували 8 сучасних моделей на концептуальному стенді Great Wall, серед яких новинки модельного ряду: седан       Great Wall Voleex C50 та кроссовер H6.

Voleex C50 – перший седан D-класу від автовиробника зі світовим іменем              Great Wall, розроблений відповідно до нової глобальної концепції: Focus, Dedication, Specialization (Зосередженість, Вірність, Досконалість), що поєднує спортивний дизайн, багату комплектацію та сучасний інтер’єр. Voleex C50 комплектується бензиновим турбодвигуном об’ємом 1,5 л і потужністю 133 к.с., до стандартного обладнання входять кондиціонер, круїз-контроль, системи ABS+EBD, гідропідсилювач керма, електросклопідйомники, парктронік, дві подушки безпеки та легкосплавні диски.

H6 – кроссовер нового покоління, флагманська модель позашляхової серії HAVAL. H6 доступний з дизельним двигуном Great Wall об’ємом 2,0 л потужністю 150 к.с. та ліцензованим двигуном Mitsubishi об’ємом 2,4 л потужністю              163 к.с. В Україну модель поставлятиметься в багатій комплектації ELITE і комплектуватиметься двома подушками безпеки, системами ABS+EBD, кондиціонером, круїз-контролем, системою заднього відеоогляду, гідропідсилювачем керма, 17-ти дюймовими легкосплавними дисками.

Автомобілі Great Wall урочисто презентував Генеральний директор Great Wall MOTORS з розвитку бізнесу пан Паркер Ши, який зазначив, що компанія протягом останніх років зосереджена на досягненні видатних результатів, орієнтуючись на найвищі світові стандарти автомобілебудування та справжній професіоналізм.                   «Ми приділимо максимальну увагу активному просуванню бренду шляхом зосередженості на перевагах авто Great Wall, переслідуючи основну мету – задоволення покупця», - зазначив пан Ши та додав, що міжнародний департамент Great Wall Motors неухильно стежитиме за подальшим покращенням продукції та якості сервісного обслуговування.

Компанія Great Wall сподівається, що з виходом нових автомобілів на український ринок, вдасться збільшити загальні продажі авто, реалізувавши щонайменше 1800 автомобілів Great Wall в 2012 р.

Орієнтовно Voleex C50 та Hval H6 з’являться у продажу в дилерських центрах восени 2012 р.

Дистриб’ютор ТОВ «Богдан-Індустрія» анонсував ціни на новинки: Voleex C50 буде доступний за 148 800 грн. H6 пропонуватиметься в комплектаціях з бензиновим двигуном з переднім приводом та в повнопривідному виконанні з дизельним двигуном – 187 200 грн. та 204 000 грн. відповідно.

Поделиться новостью в соц. сетях: