Новости Great Wall в Украине

Власники Great Wall отримають п’ятикратну перевагу за новою програмою Assistance

Дистриб’ютор автомобілів Great Wall в Україні компанія «Богдан-Індустрія» з квітня 2015 року розширює програму Great Wall Assistance, пропонуючи кожному власнику нового авто скористатись 5-ма вагомими перевагами.

Great Wall в Україні постійно нарощує свою присутність на ринку нових автомобілів, розширює дилерську мережу та покращує якість післяпродажного обслуговування відповідно до світових стандартів в галузі. «Богдан-Індустрія» - клієнтоорієнтована компанія, саме тому на чільному місці для компанії є комфортна та безпроблемна експлуатація автомобілів Great Wall. Окрім зручних онлайн-сервісів, дистриб’ютор впроваджує спеціальні програми з думкою про клієнта, щоб за будь-яких умов автовласник зміг зорієнтуватись та прийняти вірне рішення. Такою програмою є повністю оновлена Great Wall Assistance, функціонал якої було значно розширено, а сервіс покращено. За програмою клієнт отримає міжнародну картку Global Auto Card (GAC).

5 переваг програми Great Wall Assistance, якими може скористатись кожний власник нового авто:

  1. Широкий набір інформаційних послуг 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Інформаційні послуги – довідкові питання найширшого спектру, навігація в дорозі, консультації з чутливих питань, як-от дії у випадку ДТП тощо.
  2. Організаційно-технічна допомога (24/7). Організаційно-технічні питання охоплюють евакуацію автомобіля при поломці, заміну колеса, підвіз пального, підзарядку акумулятора, відігрів замків, виклик служб ДАІ, МНС, швидкої допомоги, виклик драйвера, аварійного комісара на місце пригоди, організація проживання в готелі, замовлення столиків в закладах   дозвілля,  квитків,  супровід  в  аеропортах,  допомога   з    переїздом, з продажем Вашого авто та інше.
  3. Дисконт від паливного партнера Shell. Власники нової картки GAC матимуть привілейоване право на використання максимальних знижок на пальне всіх марок в розмірі 0,35 грн./літр, на пальне преміальних марок – 0,50 грн./літр, а також отримають 1000 бонусів на картку при її активації.  
  4. Кредитний ліміт до 50 000 грн. з пільговим періодом 60 днів (0% річних) від надійного партнера Банку «Михайлівський». Картка з кредитним лімітом міжнародної системи MasterCard обладнана безконтактною технологіє оплати PayPass, що дозволить розраховуватись швидко та безпечно в будь-якій точці світу!
  5. Страховий захист від надійного партнера Арсенал Страхування. Страхування покриває такі аспекти, як: безкоштовне КАСКО на 15 днів, медична допомога при ДТП на суму 10 000 грн., страхування від нещасного випадку на транспорті на 10 000 грн. та повернення загублених речей (ключі та документи водія) за проектом «Берегиня».     

За більш детальною інформацією щодо всіх послуг за програмою Great Wall Assistance, процедурою їх активації та всіх переваг Global Auto Card, прохання звертатись до кредитного спеціаліста автоцентру Great Wall або відвідайте офіційну сторінку програми GREAT WALL ASSISTANCE 


Поделиться новостью в соц. сетях:

BOGDAN ASSISTANCE (БОГДАН-АССИCТАНС)